Bulaşık Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlerimizde en çok kullandığımız beyaz eşyalardan birisi de bulaşık makineleridir. Bulaşıkları elde yıkarken harcadığımız zaman ve sudan bize büyük tasarruf sağlıyor. Özellikle su tasarrufu açısından elde yıkamaya oranla ciddi farklar görüyoruz. Her bulaşık makinesinin su ve elektrik tasarrufu oranı farklıdır. Bulaşık makinesi alırken dikkat edilmesi gerekenler ve tercih edebileceğiniz bulaşık makineleri hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

bulaşık makinesi alırken dikkat edilmesi gerekenlerBulaşık Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

  • Yıl İçindeki Su ve Elektrik Harcama Oranı: KWH ve litre cinsinden hesaplama ile bir oran belirlenir. Bu oran ne kadar düşükse o kadar çok tasarruf elde edersiniz.
  • Enerji Sınıfı: Sadece bulaşık makinesi için değil, diğer beyaz eşyalar için de enerji sınıfı önemlidir. A+ sınıfı bulaşık makineleri enerji tasarrufu açısından sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Kurutma: Enerji sınıfında olduğu gibi kurutma sınıfı da A,B,C olarak isimlendirilir. A sınıfındaki bir kurutma özelliğine sahip makine düşük güç tüketimi ile kurutma işlemi yapabiliyor demektir.
  • Kapasite: Evinizde yaşayan kişi ve çıkan bulaşık miktarına göre bir kapasite tercih etmelisiniz.
  • Ses Seviyesi: Bulaşık makinenizin çalışırken gürültü çıkarmasını kimse istemez. Çalışırken çıkan sesin düşük olması sizlere rahatlık sağlar.

Spot Bulaşık Makinesi Nereden Alabiliriz

Spot bulaşık makinesi ve beyaz eşya almak istiyorsanız İstanbul’da 3 ilçede mağazamız bulunmaktadır. Pendik, Kadıköy ve Mecidiyeköy’de bulunan mağazalarımızdan size yakın olanı ziyaret ederek modellerimizi inceleyebilirsiniz. Eğer size uzak kalıyorsak, web sitemizin online ürün kataloğunu inceleyerek de tüm bulaşık makinesi markalarını ve modellerini inceleyebilirsiniz. Sadece bulaşık makinesi değil, ihtiyacınız olan tüm beyaz eşyaları sitemizde inceleyebilirsiniz. Belirlediğiniz ürün hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bulaşık makinesi alırken dikkat edilmesi gerekenler ve tüm merak ettikleriniz için blog yazılarımıza göz atabilirsiniz. Bizimle telefon numaramız ve whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

blank
blank