Spot Bulaşık Makinesi

Beyaz eşya almak isteyenler veya yenilemek isteyen kişiler spot ürünleri de tercih etmektedir. Halk arasında spot ürünler ikinci el olarak karıştırılır. Fakat spot beyaz eşyalar, yetkili satıcının çeşitli sebeplerden satamadığı ürünleri değerinin altında fiyatla piyasaya sürmesinden dolayı satılan ürünlerdir. Beyaz eşyalardan en çok tercih edilenlerden birisi de spot bulaşık makinesi olmaktadır. Günümüzdeki fiyatların artması sebebiyle diğer beyaz eşyalarda da spot ürünler tercih edilmektedir.

spot bulaşık makinesiSpot Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Bulaşık makinesi almak isteyen kişiler, almak istedikleri markayı ve modeli araştırmaları gereklidir. Piyasada bir çok özelliğe sahip bulaşık makineleri vardır. Bulaşık makinesi alırken ilk yapmanız gereken nasıl bir makineye ihtiyacınız olduğunu belirlemektir. Evinizde yaşaya kişi sayısı, çıkan bulaşık miktarı, yıkama programları gibi durumlara dikkat etmelisiniz. Bunlardan bazılarını sizler için açıklayalım.

  • Enerji Sınıfı: Bir çok beyaz eşyada olduğu gibi bulaşık makinesinde de enerji tasarrufu önemlidir. A+, A++ gibi enerji tasarrufu sınıfları bulunmaktadır.
  • Su Harcama Miktarı: Bulaşık makinesinin yıllık su ve elektrik harcama oranı çok önemlidir. KWH ve litre cinsinden hesaplanan bu harcamaların belli bir oran altında olması gereklidir.
  • Kurutma: Kurutma değeri tıpkı enerji sınıfı gibi A, B, C olarak sınıflandırılır. A sınıfı bir makine düşük enerji ile kurutma yapabilir. Bu da daha az enerji harcanması demektir.
  • Kapasite: Evdeki kişi sayısına göre çıkan bulaşık miktarı ile uygun kapasiteli makine seçilmelidir.

Uygun Spot Bulaşık Makinesi Nerden Alınır

Spot bulaşık makinesi ve diğer spot beyaz eşyalar için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Mecidiyeköy, Kadıköy ve Pendik’te mağazamız vardır. Size yakın olan mağazamıza gelerek bir çok modeli inceleyebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ve banka kartına taksitli olarak ödeme imkanı da sağlıyoruz. Dilerseniz web sitemizdeki online kataloğu inceleyerek de ürünlerimize bakabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için whatsapp veya telefon numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

blank
blank