Outlet Bulaşık Makinesi

Evlerimizde en çok kullandığımız beyaz eşyalardan birisi de bulaşık makineleridir. Bulaşık makinesi kullanmak zamandan, sudan ve enerjiden tasarrufu sağlamaktadır. Yeni bir bulaşık makinesi almak isteyen kişiler bazı noktalarda kararsız kalabiliyorlar. Bazı bulaşık makinesi modelleri yüksek fiyatlarda piyasada karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda Outlet Bulaşık Makinesi almak bir çok kişinin tercihi olmaktadır. Outlet ürünleri bazı kişiler ikinci el ürünler olarak görmektedir. Fakat aslında sıfır üründen pek farkları yoktur. Markanın elinde fazla veya seri sonu olan ürünler piyasa değeri altından satılır. Sıfır ürünlerde olduğu gibi garanti kapsamı içindedir.

outlet bulaşık makinesiOutlet Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

  • Enerji Sınıfı: Her beyaz eşyada olduğu gibi enerji sınıfı bu noktada önemlidir. A sınıfında olan bulaşık makinesi modellerini tercih etmeniz, daha az elektrik faturası almanıza yardımcı olur.
  • Su / Elektrik Harcama Oranı: Kwh ve litre cinsinden yıllık olarak hesaplanan bu oran ne kadar düşük olursa, makineniz o derecede tasarruf etmiş olur.
  • Kurutma: Yine enerji sınıfında olduğu gibi kurutma da A, B, C olarak sınıflandırılır. A sınıfındaki kurutma enerjisine sahip bulaşık makinesi sizlere tasarruf sağlar.
  • Kapasite: Evinizde yaşayan kişi sayısına göre uygun kapasitede bulaşık makinesi tercih etmeniz gereklidir.

Outlet Bulaşık Makinesi Nerden Alınır

Outlet Bulaşık Makinesi almayı düşünüyorsanız sizler için İstanbul’da üç semtte mağazalarımız yer almaktadır. Pendik, Kadıköy ve Mecidiyeköy’de yer alan mağazalarımızı ziyaret ederek tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Sadece bulaşık makinesi değil; çamaşır makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ve diğer tüm beyaz eşya ihtiyaçlarınız için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz sitemizdeki online ürün kataloğunu inceleyerek bulaşık makinesi modellerine göz atabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle telefon numrası veya whatsapp hattından iletişime geçebilirsiniz.

blank
blank