Çamaşır Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Beyaz eşyalar arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri de çamaşır makineleridir. Günümüzde sıfır çamaşır makinesi almak bazı kişileri zorlayabilir. Bu yüzden bir çok mağaza spot ve outlet beyaz eşyalar satmaktadır. Çamaşır makinesi almak isteye kişilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Çamaşır makinesi alırken nelere dikkat etmeliyiz gibi sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makinesi alırken nelere dikkat etmeliyizOutlet Çamaşır Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

  • Makinenizin kaç kilogram kapasiteli olacağına karar vermelisiniz. Kalabalık bir aile değilseniz 5-6 kg kapasiteli bir çamaşır makinesi tercih edebilirsiniz. Eğer evinizde çok kişi varsa 7-9 kg kapasiteli çamaşır makinelerini tercih edebilirsiniz.
  • Çamaşır makinesi alırken elektrik ve su harcama durumuna bakın. Çamaşır makinesinin kapasitesine göre harcadığı su ve elektrik artmaz veya azalmaz. Aldığınız makinenin A+ enerji sınıfında olmasına dikkat edin.
  • Çamaşır makinelerinin bazılarında rezistanslarında kaplama yapılmaktadır. Bu kaplama makinenin kireçlenmesini önlüyor. Uzun vadeli kullanım için bu kaplama önemlidir.
  • Makinenin sahip olduğu programları inceleyin. Bazı makinelerde 15 dakikada yıkama seçenekleri mevcut. Az kıyafet yıkanması gerektiğinde bu program işinize yarayacaktır.
  • Çamaşır makinelerinde ortalama 1200 devir olması size rahatlıkla yetecektir.

Outlet Çamaşır Makinesi Nerden Alabilirim

çamaşır makinesi alırken nelere dikkat etmeliyizİstanbul’da üç ayrı yerde mağazamız bulunmaktadır. İhtiyacınız olan eşyalar için mağazamıza gelebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sitemizdeki online katalog üzerinden de istediğiniz ürünlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon ve Whatsapp: 0538 251 43 43

 

Mecidiyeköy Mağaza Adresi

Şehit Ahmet Sokak, Mecidiyeköy İş Merkezi No: 4 / 53

 

Kadıköy Mağaza Adresi

Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:19/A Kadıköy/İstanbul

 

Pendik Mağaza Adresi

Adnan Kahveci, Yeşilbağlar Mah, Metro Giriş2, 34893 Pendik/İstanbul

 

blank
blank